Nie ukrywam, że pracuję dość dużo. Prowadzenie firmy daje mi “dużo frajdy”. 2 dni w miesiącu przeznaczam na konsultacje. W tym czasie pracuję nad strategią, projektuję lejek lub konsultuję wybranych klientów.

Chcesz sprawdzić, w jaki sposób mogę Ci pomóc?

Porozmawiajmy

Konsultacje

Powiedz coś więcej

Jeżeli jeszcze się nie znamy, to pozwól, że się przedstawię.

Nazywam się Marek Piasek. Jestem przedsiębiorcą, który zakochał się w możliwościach, jakie dają lejki marketingowo - sprzedażowe.


Projektowane przez mnie Lejki pozwoliły mi pozyskać ponad 20 000 klientów B2B w 4 lata z 67 krajów i sprzedać jedną z moich firm Wolves Summit.


Wiedza o ścieżkach zakupowych, pozwoliła mi pozyskać ponad 200 000 leadów (kontaktów do potencjalnych klientów) oraz zbudować największy festiwal w Europie Środkowo - Wschodniej dla twórców internetowych See Bloggers.


Jestem praktykiem, prowadzę agencję reklamową Webmetro, gdzie dla naszych klientów budujemy ścieżki zakupowe i obsługujemy ponad 10 mln złotych budżetów reklamowych dla ponad 70 klientów.


Jestem również autorem kilku książek: Zrozumieć Marketing, Jak Sprzedawać Kursy, Startup Manual - wydany w języku angielskim.

Otrzymałem nagrodę

od Russella Brunsona za wygenerowanie dochodu 1 mln dolarów za pomocą lejków

Two Comma Club

W jaki sposób mogę Ci pomóc?

Chcesz sprawdzić, w jaki sposób mogę Ci pomóc?

Porozmawiajmy

Projekt Skutecznego Lejka

01.

Chcesz sprawdzić, w jaki sposób mogę Ci pomóc?

Porozmawiajmy

Kampania Marketingowa

02.

Na swoim koncie mam nie tylko sukcesy moich firm, ale również klientów, z którymi pracuję indywidualnie. W taki sposób m.in. prowadziłem przez blisko rok kampanię marketingową dla Filipa Kowarskiego z moniter.pl. Zaczęliśmy od kwoty 100.000 zł rocznego przychody. Po 3 latach złamaliśmy wynik 10.000.000 zł. Inwestycja w kampanię wyniosła 300.000 złotych.

Chcesz sprawdzić, w jaki sposób mogę Ci pomóc?

Porozmawiajmy

Konsultacje Indywidualne

03.

Jedną z najskuteczniejszych form pomocy jest praca indywidualna. Kilka razy do roku konsultuję sposób prowadzenia firmy, układam strategię skalowania wzrostu, albo pomagam zmienić wyniki marketingu dla moich klientów. Udzielam konsultacji zarówno zdalnie - przez telefon / wideo lub stacjonarnie w siedzibie mojej firmy w Gdyni w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym. W przypadku wymagających klientów możliwe są inne lokalizacje w Polsce lub za granicą. W takim przypadku do wyceny zostanie dodany koszt przejazdu, noclegu oraz czasu przeznaczonego na dojazd.

Chcesz sprawdzić, w jaki sposób mogę Ci pomóc?

Porozmawiajmy

Szkolenie Indywidualne dla Twojego zespołu

04.

Dużą przyjemność sprawia mi podnoszenie kompetencji mojego zespołu. Regularnie prowadzę szkolenia wewnętrzne oraz nagrywam materiały szkoleniowe. Zauważyłem, że dużo lepiej jest mieć kadrę ekspertów, z którymi możesz zdobywać najwyższe szczyty, niż zespół osób o przeciętnych umiejętnościach.


Wielu przedsiębiorców i managerów nie inwestuje w szkolenia dla siebie, czy też dla zespołu. To ich wybór. Ja mam odmienne zdanie.


Do tej pory największą kwotę, jaką wydałem na szkolenie to suma 30 000 dolarów. Po kilku miesiącach cieszyłem się zwrotem z inwestycji.


Mogę Ci pomóc, podnosząc kompetencje kluczowych osób w Twoim zespole.


Konsultacje prowadzę w siedzibie mojej firmy w Gdyni w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym. W przypadku wymagających klientów możliwe są inne lokalizacje w Polsce lub za granicą. W takim przypadku do wyceny zostanie dodany koszt przejazdu, noclegu oraz czasu przeznaczonego na dojazd.

Wypełnij formularz,

aby umówić się na rozmowę i sprawdzić, w jaki sposób Marek Piasek może Ci pomóc.

Wypełnij formularz poniżej:

Lub wyślij e-mail na: d.liecau@evenea.pl

Możesz również zadzwonić:

730 910 190

"Kompleksowość Evenea Premium sprawia, że mogę określić je jako centrum operacyjne dla przedsiębiorców.


Do tej pory nie znalazłem na rynku rozwiązania, które zawierałoby wszystkie niezbędne elementy w jednym miejscu. Dodatkowo prowadzenie webinarów pozwoliło mi pogłębić rozpoznawalności mojej marki personalnej. Przyczyniło się to do wygenerowania zysków w wysokości około 200.000 zł w ciągu pierwszych kilku miesięcy działania z Evenea Premium."

Marcin Banaszkiewicz, przedsiębiorca, trener LinkedIn PL, CEO - my logo

Administratorem Twoich danych osobowych jest Eventlabs Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni (81-451) przy Al. Zwycięstwa 96/98 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000323662, REGON: 141794203, NIP: 5213529520 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych - Damiana Klimasa na adres: iod@evenea.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone

2020 - WolvesAcademy.